ابزار وبمستر

ذائقه ايراني ، كالاي ايراني - Archive: 1391-10-3
معرفی وبلاگ
بازدید کننده ی گرامی؛ این وبلاگ با توجه به نامگذاری امسال به عنوان سال "تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی" توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی، در جهت گسترش و حمایت از تولیدات داخلی و ملی ایجاد شده است. شما عزیزان نیز با بیان نظرات و به خصوص انتقادات خود می توانید در جهت بهتر شدن وبلاگ با ما همکاری فرمایید.
صفحه ها
دسته
آرشیو
لینک دوستان
پیوندهای مرتبط
لوگوی وبلاگ ما

ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی

لوگوی دوستان
ابزارها و برنامه ها
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 618155
تعداد نوشته ها : 1651
تعداد نظرات : 97
 حمايت از توليد ملي
این سایت را حمایت می کنم
کلیپ صوتی وبلاگ
يك تجربه ي شخصي از مصرف شامپوهاي خارجي و داخلي

نوشته ي مدير وبلاگ ذائقه ايراني ، كالاي ايراني

 

بسمه تعالي

چند سالي بود كه براي درمان شوره ي سر، شامپوهاي مختلفي را خريداري و استفاده مي كردم. اكثر اين شامپوها برندهاي خارجي بودند و بسيار معروف. متأسفانه در اين قبيل موارد شامپوهايي كه ما به همديگر توصيه ميكنيم، شامپوهاي با مارك خارجي هستند. نمونه هايي از اين شامپوهاي خارجي به من معرفي شدند و چند نوع از اين شامپوها را استفاده كردم كه يكي از معروفترين آنها، شامپوي "هد اند شولدرز" بود.

عليرغم قيمت نسبتا بالاي اين شامپو، مدتها از اين شامپو استفاده كردم ولي در نهايت تأثير مفيد خيلي محسوسي حاصل نشد.

http://madeiniran.persiangig.com/image/mataleb/Head_%26_Shoulders.jpg

پس از مدتي كه درمان شوره ي سرم با موفقيت همراه نبود، تصميم گرفتم از شامپوهاي داخلي استفاده كنم. يكي از اين شامپوها، شامپوي "سدر صحت" با قيمت فوق العاده مناسب بود.

http://madeiniran.persiangig.com/image/mataleb/cedr.jpg

گاهي اوقات نيز از شامپوهاي "پرژك" استفاده ميكنم.

http://madeiniran.persiangig.com/image/mataleb/sir_parjak.jpg

اكنون مدتهاست كه از اين دو نوع شامپوي ايراني استفاده ميكنم. البته هرچند كه شوره ي سرم بطور كامل برطرف نشده، ولي به راحتي ميتوانم ادعا كنم كه بيش از 80درصد با موفقيت در درمان همراه بوده. و براي 20درصد باقيمانده هم سعي ميكنم با تميز نگه داشتن موي سر و شستشوي روزانه و جلوگيري از چرب شدن موها، از بروز شوره ي سر پيشگيري كنم.


مقصود من از بيان اين مطالب اين بود كه براي رفع مشكلات و نيازهايمان، ابتدا مستقيما به سراغ نمونه هاي توليد خارجي نرويم، بلكه گاهي اوقات نمونه هاي مشابه توليد داخلي وجود دارند كه به مراتب داراي كيفيت و كارآيي بالاتري از توليدات خارجي هستند. همچنين در چنين مواردي بدون تحقيق و اطلاع از وجود كالاهاي باكيفيت داخلي، مستقيما كالاهاي خارجي را به دوستان و آشنايانمان توصيه نكنيم.


اشتراک این مطلب در :

X